Düğün Fotoğrafları
Gelin hazırlıkları ile başlayan çekim, gelinin evden çıkması ve tercih ettiğiniz bir mekanda dış mekan çekimi ile devam ediyor.
Doğum Fotoğrafları
Doğum öncesi son hamilelik fotoğrafları, doğum anı, bebeğinizin ölçümleri, anne-baba ve aile fertleri ile tanışma, emzirme fotoğrafları ile başlayan çekim hastane odası çekimleri ile son buluyor.
Yenidoğan Fotoğrafları
Yenidoğan çekiminde bebeğinizin ilk 15 gün içinde iki tarafın da uygun olduğu bir günde evinizde çekiyorum. 3 ayrı konsept uyguladığım çekimde fon, kostüm vb.detayları ben getiriyorum. Dilediğiniz ya da bir yerde görüp beğendiğiniz bir kıyafet, kostüm vs varsa bunları da çekime dahil edebiliyoruz.
Hamilelik&Baby Shower Fotoğrafları
Hamilelik çekiminin en geç 35-36. haftalarda yapılmasını tavsiye ediyorum. Çekimi dilerseniz evde, bebeğinizin odasında ya da dış mekanda yapabiliriz. Bebeğiniz için aldığınız minik tulumlar, minik ayakkabılar çekimde bize eşlik edebilirler. Dilediğiniz kıyafeti giymekle beraber, anne-babanın kıyafet uyumu mükemmel olur :)
Baby shower çekimi ise, sizin ve eşinizin fotoğraflarıyla başlıyor, davet süresince, arkadaşlar, hediyelerin açılması ve parti detaylarının çekimi ile son buluyor.
Doğumgünü Fotoğrafları
Çekim doğumgünü partisi/organizasyonu başladığı saatten yarım saat önce başlıyor. Bebeğiniz/çocuğunuzun tek ve sizinle olan fotoğraflarından sonra parti detaylarının çekimi ile devam ediyor. Pasta kesimi, hediyelerin açılması ve bebeğinizin/çocuğunuzun parti süresince arkadaşlarıyla oyunları gibi detaylarla son buluyor.
Cake Smash
Bu çekimi kararlaştırdığımız bir gün evinize gelerek yapıyorum. Çekimde kullanılan fon ve süslemeleri kendim getiriyorum, bebeğinizin/çocuğunuzun kıyafet seçimi ve pasta size aittir. Dilerseniz sizinle de birkaç kare alabiliyorum.
Çocuk&Aile Fotoğrafları
Bu çekimi kararlaştırdığımız bir gün mis gibi güneşli havalarda, isteğiniz doğrultusunda parkta, bahçede, ya da dilerseniz evinizde, çocuğunuzun odasında yapıyorum. Çocuğunuzun illaki objektife bakacağı şekilde zorlamayarak ve sıkmayacak şekilde en doğal anlarını yakalıyorum.
Daha Fazla Göster

Anasayfaya dönmek için tıklayın

© 2018 Melis Akpolat

İstanbul - melisakpolatphotography@gmail.com - 0530 220 36 22